27 Aralık 2015 Pazar

Vodafone Fiber İnternet

Uzun zamandır Türkiyede bulunan ve milyonlarca kullanıcıya sahip olan vodafone için Türkiyede yapılan yatırımlar müşterilerini memnun etmelerine yönelik olduğu aşikardır.

4.5 G alt yapısıyla sözde sanal alemdede anı yaşamanız için çalışmaları başlatan ekibimiz 23.000 yeni ayrı noktada şebeke ağı ile Türkiye'nin dört bir yanına sarmaya devam ediyor.
Yıllardır sevdikleriniz ile konuşma dakikaları ve avantajları sağlayan operatörümüz şimdiyse internete yapmış olduğu yatırımlar ile anı yaşamanıza olanak sağlamaktadır.
Vodafone fiber internet alt yapısı olan il ve ilçelerde çekim gücü en yüksek şebeke ağı olmakla beraber internet kasmalarına son verin.
Evinizde telefon yok ise vodafone yalın internet ile sabit telefon derdine son verin. Faturanıza ek bir fatura söz konusu olmayacak ve sabit bir fatura tutarı ile interneti kullanabileceksiniz.
Şayet evinizde telefon var ise vodafone adsl  ile 3000 sabit telefonda konuşma dakikası bizden çünkü yükünüzü hafifletmek için sizlere hizmet vermekteyiz.

Avantajlı paket seçeneklerinden yararlanmak için bizi tercih ediniz. Web sitemizdeki beni ara formunu doldurarak sizi aramamızı sağlayın...


http://yellowmileadsl.com/vodafone-net-fiber.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder